Vandaag zijn alle nog bij de KNHS ingeschreven leden van de smidshorn afgemeld. Hiermee komt langzaam aan toch echt het einde van onze mooie vereniging steeds dichterbij. De KNHS heeft vandaag onze laatste informatie ontvangen om de vereniging per 1 januari 2020 op te heffen. 

Via deze weg willen we onze leden nogmaals herinneren aan het aflopen van het lidmaatschap en (indien van toepassing) vervallen van je startpas per 1-1-2020. 

Per 1 januari zullen we ook onze website, Facebook en twitter uit de lucht gaan halen. Nog een maandje, dan kunnen we alleen nog  met weemoed terug denken aan wat een mooie tijd en prachtige vereniging het was. Het is goed zo. Nog 31 dagen. 

 

Het bestuur van de Smidshorn. 

Laatste berichten

Berichten archief

Social Media

PSV de Smidshorn is ook actief op Facebook! Klik op het Facebook-icoon om een kijkje te nemen!

Volg PSV de Smidshorn op Twitter! Klik op het Twitter-icoon om direct naar onze Twitter pagina te gaan!

Nieuwsbrief

Leuk voor leden.

Hyves

Hyves iconWil je in contact komen met onze leden. Kijk op onze Hyves pagina.

© 2022 PSV De Smidshorn